Nometnes programmā ir iespējamas izmaiņas laika apstākļu vai citu norišu dēļ
14.Jūnijs
11:00-12:25 Reģistrācija / Iekārtošanās
12:30-14:30 Atklāšana un teritorijas iepazīšana
14:30-15:00 Pusdienas
15:00-15:30 Klusais laiks
15:30-16:55 Laiks iepazīties tuvāk
17:00-18:00 A. Nodarbība
18:10-19:10 B. Nodarbība
19:20 -19:40 Vakariņas
19:45-20:30 Gatavošanās ugunskuram
20:30-22:00 Vakara ugunskurs
22:00-22:30 Vakara našķis
22:30 Gatavošanās naktsmieram
23.00 Klusums
15.Jūnijs
08:30 Ceļamies
08:45-09:15 Rīta rosme
09:20-09:50 "Pičiņu Pačiņu"
10:00-10:30 Brokastis
10:30-11:00 Istabiņu sakopšana
11:00-11:35 Sapulce
11:40-12:10 Diskusijas (grupu laiks)
12:10-13:30 A. nodarbība
13:40-14:00 Pusdienas
14:00-14:30 Klusais laiks
14:35-15:55 B. nodarbība
16:00-17:00 Lielā spēle
18:10-18:35 Vakariņas
18:40-19:30 Gatavošanās Ugunskuram
19:30-21:30 Ugunskurs
21:30-22:30 Viesu uzņemšana grupiņā + Našķis
23:00 „Pičiņu pačiņu”
23:20 Klusums
16.Jūnijs
08:30 Ceļamies
08:45-09:15 Rīta rosme
09:20-09:50 "Pičiņu Pačiņu"
10:00-10:30 Brokastis
10:30-11:00 Istabiņu sakopšana
11:00-11:35 Sapulce
11:40-12:10 Diskusijas (grupu laiks)
12:10-13:30 A. nodarbība
13:40-14:00 Pusdienas
14:00-14:30 Klusais laiks
14:35-15:55 B. nodarbība
16:00-17:00 Lielā spēle
18:10-18:35 Vakariņas
18:40-19:30 Gatavošanās Ugunskuram
19:30-21:30 Ugunskurs
21:30-22:30 Viesu uzņemšana grupiņā + Našķis
23:00 „Pičiņu pačiņu”
23:20 Klusums
17.Jūnijs
08:30 Ceļamies
08:45-09:15 Rīta rosme
09:20-09:50 "Pičiņu Pačiņu"
10:00-10:30 Brokastis
10:30-11:00 Istabiņu sakopšana
11:00-11:35 Sapulce
11:40-12:10 Diskusijas (grupu laiks)
12:15-13:30 A. Nodarbība
13:40-14:00 Pusdienas
14:00-14.30 Brīvais laiks
14:35-15:55 B. Nodarbība
16:00-17:50 Lielā spēle
18:00-18:30 Vakariņas
18:30-19:30 Gatavošanās Ugunskuram
19:30-21:30 Ugunskurs
21:30-22:30 Viesu uzņemšana grupiņā + Našķis
23:00 „Pičiņu pačiņu”
23:30 Klusums
18.Jūnijs
Ekskursija uz Rīgu LIDO – veselīga uztura skola.
Brokastis
Istabiņu sakārtošana
9:00 -17.00 EKSKURSIJA
17:00-17:20 Vakariņas
17:30-17:45 Atpūta
17:50-18:50 Lielā spēle
19:00-19:30 Gatavošanās Ugunskuram
19:30-21:30 Ugunskurs
21:30-22:30 Viesu uzņemšana grupiņā + Našķis
23:00 Guļam
19.Jūnijs
08:30 Ceļamies
08:45-09:15 Rīta rosme
09:20-09:50 "Pičiņu Pačiņu" /Istabiņu sakārtošana
10:00-10:30 Brokistis
10:30-11:30 Sapulce
11:40-12:40 Izvēles nodarbības
12:50-13:50 Izvēles nodarbības
14:00-14.20 Svētku pusdienas
14:30-15:10 Istabiņu sakārtošana un nodošana.
15:10-17:30 Lielā spēle
17:30-18.30 Izvēles aktivitātes (vecāku gaidīšana)
No 18:30 Mājupceļš.